Linki i partnerzy

Pentagram Shop logo
Pentagram Shop prezentuje Polską kolekcje odzieży skórzanej fetyszowej i akcesoriów Pentagram Collection – Pure Art of Fetish. Nasze wyroby adresujemy do wszystkich fanów tematyki fetysz: Pań, Panów, osób trans, gay, bi i les. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najlepszej bydlęcej skóry. Wzornictwo i dobrą jakość zapewnia utalentowana projektantka, autorka projektów i producentka odzieży, absolwentka poznańskiej School of Form. Oferujemy produkty wykonane z najwyższą jakością, wyprodukowane w Unii Europejskiej. Naszą markę wspierają europejscy producenci obuwia.
MTC Fetish Manufacture logo
Inspirowane pięknem naturalnego drewna dębowego, stali nierdzewnej i włoskiej skóry stworzyliśmy kolekcję wyjątkowych mebli, które spełnią Twoje najskrytsze fantazje. Starannie dobieramy każdy kawałek drewna, stali i skóry naturalnej i łączymy je, aby wydobyć szlachetność każdego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby każde urządzenie opuszczające naszą produkcję było wyrazem pasji i wiedzy, traktujemy każdy mebel jako indywidualny projekt. W naszej manufakturze trudności są wyzwaniami. Przekonaj się już dziś.
Art-Mat logo
Art-Mat profesjonalna Polska firma eventowa, obecna na rynku od wielu lat, oferująca szeroki zakres obsługi eventowej. Rządasz wiecej zgłoś się do Nas. Art-Mat to sprawdzony partner eventowy na polskim rynku.
Nawado logo
Witamy w świecie nawado.pl. Informacje jakie będzie można tu znaleźć kierujemy do tych internautów, którzy są zainteresowani wiedzą o wszystkim, co kryje pierwsza z liter pojęcia bdsm, to jest o bondage, a szczególnie do osób zainteresowanych shibari. Na stronie nawado.pl znajdą się zarówno informacje podstawowe, jak i takie, które mogą być przydatne w zaawansowanej praktyce bondage i shibari. Naszym zamiarem jest podanie ich w przejrzystej, uporządkowanej formie. O ile fora dyskusyjne są dobrym miejscem do zgłębiania i rozwijania swojej wiedzy poprzez dyskusje, a także do weryfikacji własnych koncepcji, o tyle dla użytkowników poszukujących konkretnej wiedzy są one mało przyjazne. Ta strona ma dostarczyć tego, czego naszym zdaniem brakuje na polskiej scenie bdsm, czyli wiedzy o technikach bondage i shibari przedstawionej w postaci multimedialnego podręcznika. Nawado.pl jest również zobrazowaniem i udokumentowaniem naszych własnych doświadczeń, wiedzy i działań zgromadzonych w czasie wielu lat praktykowania sztuki bondage i shibari.
Fetish Fever grupą producentów oraz performerów efektywnie odnajdujących się na polskiej scenie fetish i BDSM. Specjalizujemy się w pokazach dominacji oraz unieruchamiania, nie tylko przy użyciu sznurów, ale również łańcuchów, taśm, folii strech, itp. Ostatnio w naszym kolekcji zagościły nowe elementy vacuum np. latexowe łóżko próżniowe dzięki któremu, szybko i trwale możemy unieruchomić „ofiarę” wraz z klatką próżniowa. Nasze pokazy cechuje interaktywność. Nie zamykamy się na publiczność, a wręcz przeciwnie, zapraszamy ją do współdziałania przy pokazach.
Demoniq jest dynamicznie rozwijającym się Polskim producentem bielizny damskiej i męskiej oferującej unikalny design i komfort noszenia. Daj ponieść się wodzą fantazji. Oferta bielizny damskiej Demoniq obejmuje kilka zróżnicowanych kolekcji takich jak: Black Rose, Carnival Party Line, Dark and Desire, Hard Candy, Look At Me oraz Magnetic Lingerie. Męską marka obejmuje wyroby kolekcji Regnes Fetish Planet.
Pasante logo
Pasante Healthcare, to dynamiczna, nowoczesna firma obecna na rynku od 1992 roku. Z początku dystrybutor i sprzedawca prezerwatyw a od 2000 roku ich producent. Dzięki pasji i zaangażowaniu właścicieli lokalny brytyjski biznes przerodził się w prężnego, międzynarodowego producenta eksportującego swoje produkty do ponad 20 krajów. Kluczem do naszego sukcesu jest dbałość o klienta i jego potrzeby. Ten cel realizujemy poprzez tworzenie szerokiego asortymentu, innowacyjnych produktów o najwyższej jakości. Dzięki takiej strategii możemy zaoferować najwyższą, światową jakość w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
Pleasure Sex Shop logo
Sex Shop Pleasure jest przepięknym stacjonarnym sklepem erotycznym zlokalizowanym w ścisłym centrum Gdyni. Oferuje on profesjonalną obsługę z szerokim asortymentem artykułów erotycznych większości znanych firm światowych. Sklep prowadzi też sprzedaż internetową na swojej stronie www.sexshoppleasure.pl